AGILITY FAN KOLEKCE

Kiwly se letos stalo hrdým sponzorem české reprezentace. Zanedlouho nás čeká mistrovství světa konané v Liberci a nejen reprezentace si zaslouží být v českých barvách. Proto vznikla fan kolekce inspirována letošní kouřovou grafikou českého dresu. Pro fan kolekci byla zvolená národní trikolóra, takže můžete hrdě nosit naše barvy i kdekoli v zahraničí 🇨🇿.
 
Objednávky jsou spuštěny jen na omezenou dobu a to od 1.9. do 14.9. ️- po tomto datu se vše bude šít a následně distribuovat. Je možné osobní vyzvednutí v Praze, na MS v Liberci (omezená kapacita) nebo zaslání přes zásilkovnu. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, objednávka se stává závaznou až po obdržení platby, která musí být provedena do 14.9.
 
Ve fan kolekci naleznete softshellový set obojku s vodítkem a různé hračky. Všechny hračky budou mít popruh repre fan kolekce a k tomu budou ostatní části hračky (balónek, kožešina, fleece,...) laděné do trikolóry. Avšak kdo si bude přát jiné barvičky balónku, kožešiny či cokoli dalšího, je to samozřejmě možné a stačí napsat zprávu či poznámku k objednávce.
 
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

250400
1250400
balonky fan kolekce
od 250 Kč
468/SPI4
Mopy fan kolekce
od 300 Kč
477/S R
Ovci kozesina fan kolekce 474/S R
Umela kozesina fan kolekce 471/COP
Pro radost Vám i Vašim pejskům
Pro radost
Vám i Vašim pejskům
Ušito ručně a s láskou
Ušito ručně a s láskou ❤
v České republice
Výroba na zakázku
Výroba na zakázku
dle Vašeho přání