ID štítek

Neohodnoceno
Štítky jsou šikovná identifikace na psím obojku. Můžete si vybrat 2 typy štítků - odjímatelný na suchý zip, který skvělě drží nebo našitý přímo na obojku.
Jméno pejska a Vaše telefonní číslo prosím napiště do poznámky v posledním kroku v košíku při objednávání (pole "zadat poznámku pro prodejce").
Typ štítku
Šířka obojku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Zvolte variantu
Kód: 277/ODE2 277/NAS2 277/ODE3 277/NAS3 277/ODE4 277/NAS4 277/ODE5 277/NAS5 Zvolte variantu
100 Kč 80 Kč 100 Kč 80 Kč 100 Kč 80 Kč 100 Kč 80 Kč od 80 Kč
ID štítek
Neohodnoceno
Pro radost Vám i Vašim pejskům
Pro radost
Vám i Vašim pejskům
Ušito ručně a s láskou
Ušito ručně a s láskou ❤
v České republice
Výroba na zakázku
Výroba na zakázku
dle Vašeho přání
Pro Vaši jistotu je dobré mít na obojku nějakou identifikaci, kdyby se pejsek nedejbože zaběhnul. Je možno objednat 2 typy ID štítku - odjímatelný nebo našitý.
 
ID štítek odjímatelný na suchý zip
Odjímatelný ID štítek je velmi praktický, můžete ho nechat nandaný či případně sundat. Ideální pro ty, kteří mají obojků více a mohou tak štítek přendavat. Otestováno na mnoha psech a štítek hezky drží a nesundá se. Štítek je rozměrově dělaný přímo na šířku obojku, aby krásně držel a nepřekážel, takže při objednání prosím vyberte šířku obojku, na kterou štítek přijde.

ID štítek našitý
Pokud chcete mít jméno pejska a kontakt na Vás přímo na obojku, lze štítek našít na obojek.