Obojky a vodítka INFO

Ceník obojků a vodítek

Samostatně obojek 400 Kč
Samostatně vodítko klasické 400 Kč
Samostatně vodítko prodloužené 500 Kč
Samostatně vodítko přepínací 600 Kč
Set obojek + vodítko 750 Kč
Set obojek + vodítko prodloužené 850 Kč
Set obojek + vodítko přepínací 950 Kč

 

Materiál SOFTSHELL
Obojky a vodítka jsou vyrobená ze softshellu, což je odolná látka, která se hodí do každého prostředí a snadno se udržuje. Softshell je měkký, takže obojky jsou pejskům na krku pohodlné a vodítko se páníčkům hezky drží a nezařezává se do ruky.

Obojky
Obojek je součástí všech pejsků a zaslouží si, aby jim to slušelo. Uvnitř obojku je popruh, který obojek vyztuží a hezky drží tvar. Každý obojek má posuvník, díky kterému je možné regulovat délku obojku. Avšak u objednávky je potřeba uvést obvod krku pejska, jelikož obojky jsou dělané na míru.

Šířku obojku si můžete vybrat ze 4 možných: 2 cm, 2,5 cm, 3 cm a 4 cm.Typy obojku

Typy obojků

Klasický
Klasický obojek lze vybrat s plastovou nebo kovovou sponou. Kovová spona je primárně designový prvek, tedy nezajišťuje větší pevnost.

Polostahovací
Polostahovací obojek se přetahuje přes hlavu psa a po nasazení je obojek na krku nasazený volně díky stahovací části.

Bez spony
Obojek bez spony nemá sponu, ale je spojen kovovou částí. Obojek se psovi navléká přes hlavu.

 

Identifikace psa na obojku

Pro Vaši jistotu je dobré mít na obojku nějakou identifikaci, kdyby se pejsek nedejbože zaběhnul. Je možno objednat 2 typy ID štítku. Štítky se objednávají zvlášť ZDE.

ID štítek odjímatelný na suchý zip
Odjímatelný ID štítek je šikovný doplněk k obojku. Ideální pro ty, kteří mají obojků více a mohou tak štítek přendavat. Otestováno na mnoha psech a štítek hezky drží.
ID štítek našitý
Pokud chcete mít jméno pejska a kontakt na Vás přímo na obojku, lze štítek našít na obojek.

Motýlek
Motýlek je krásným doplňkem na obojek. Je slušivý a to nejen pro psí elegány. Motýlek se na obojek přichytí pomocí gumičky, takže pokud není vhodná situace na motýlka, lze ho kdykoli odendat. Velikost je uzpůsobena šířce obojku. Můžete objednat ZDE.

 

Vodítka
Máte rádi klasické vodítko nebo raději dlouhé? Záleží na Vás, jaké si vyberete. Uvnitř vodítka je popruh, který ho vyztuží.

Šířka vodítka může být 2 cm nebo 2,5 cm.

Typy vodítekTypy voditek

Klasické
Celková délka i s karabinou je cca 1,3 metru. Pro běžné smrtelníky vyhovující délka, která se dá pohodlně zapnout kolem těla díky přidanému polokroužku v rukojeti.

Prodloužené
Vodítko je prodloužené díky spojce u rukojeti. Celková délka i s karabinou může být cca max. 1,8 metru. Vhodné pro ty, kteří mají rádi delší vodítko, ale vyhovuje jim klasické. Kroužek v rukojeti je také součástí.

Přepínací
Přepínací vodítko má 2 karabiny a 3 polokroužky, díky kterým se dá vodítko přepnout do 3 různých vzdáleností. Celková délka vodítka je 2 metry.

 

Kování
Základní kování je klasické stříbrné. Můžete si však objednat za příplatek kování růžové zlato. Toto kování lze objednat pouze v šíři obojku 2,5 cm a 3 cm. U vodítka je toto kování možné v obou nabízených šířkách 2 cm i 2,5 cm.
 

Pokud byste měli nějaké speciální přání, tak ho prosím napiště do poznámky v posledním kroku objednávky (pole "zadejte poznámku pro prodejce").