Vzor jednorožci fialová

Neohodnoceno
Softshellový obojek a vodítko nebo celý set bude ušitý dle Vašeho přání.
ID štítky prosím objednat zvlášť ZDE.
Přál/a bych si ušít
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obvod krku psa
Šířka obojku
Šířka vodítka
Typ obojku
Typ spony obojku
Kování růžové zlato ?
Dostupnost Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Na zakázku do 3 týdnů Zvolte variantu
Kód: 442/OBO 442/VOD 442/VOD2 442/VOD3 442/SET 442/SET2 442/SET3 Zvolte variantu
400 Kč 400 Kč 500 Kč 600 Kč 750 Kč 850 Kč 950 Kč od 400 Kč
Vzor jednorožci fialová
Neohodnoceno
Pro radost Vám i Vašim pejskům
Pro radost
Vám i Vašim pejskům
Ušito ručně a s láskou
Ušito ručně a s láskou ❤
v České republice
Výroba na zakázku
Výroba na zakázku
dle Vašeho přání

Materiál SOFTSHELL
Obojky a vodítka jsou vyrobená ze softshellu, což je odolná látka, která se hodí do každého prostředí a snadno se udržuje. Softshell je měkký, takže obojky jsou pejskům na krku pohodlné a vodítko se páníčkům hezky drží a nezařezává se do ruky.

Obojky
Obojek je součástí všech pejsků a zaslouží si, aby jim to slušelo. Uvnitř obojku je popruh, který obojek vyztuží a hezky drží tvar. Každý obojek má posuvník, díky kterému je možné regulovat délku obojku. Avšak u objednávky je potřeba uvést obvod krku pejska, jelikož obojky jsou dělané na míru.
Šířku obojku si můžete vybrat ze 4 možných: 2 cm, 2,5 cm, 3 cm a 4 cm.
 
Typy obojků
Klasický
Klasický obojek lze vybrat s plastovou nebo kovovou sponou. Kovová spona je primárně designový prvek, tedy nezajišťuje větší pevnost.
Polostahovací
Polostahovací obojek se přetahuje přes hlavu psa a po nasazení je obojek na krku nasazený volně díky stahovací části.
Bez spony
Obojek bez spony nemá sponu, ale je spojen kovovou částí. Obojek se psovi navléká přes hlavu.

 

Identifikace psa na obojku
Pro Vaši jistotu je dobré mít na obojku nějakou identifikaci, kdyby se pejsek nedejbože zaběhnul. Je možno objednat 2 typy ID štítku. Štítky se objednávají zvlášť ZDE.
 

ID štítek odjímatelný na suchý zip
Odjímatelný ID štítek je šikovný doplněk k obojku. Ideální pro ty, kteří mají obojků více a mohou tak štítek přendavat. Otestováno na mnoha psech a štítek hezky drží.
ID štítek našitý
Pokud chcete mít jméno pejska a kontakt na Vás přímo na obojku, lze štítek našít na obojek.

Motýlek
Motýlek je krásným doplňkem na obojek. Je slušivý a to nejen pro psí elegány. Motýlek se na obojek přichytí pomocí gumičky, takže pokud není vhodná situace na motýlka, lze ho kdykoli odendat. Velikost je uzpůsobena šířce obojku.

 

Vodítka
Máte rádi klasické vodítko nebo raději dlouhé? Záleží na Vás, jaké si vyberete. Uvnitř vodítka je popruh, který ho vyztuží.
Šířka vodítka může být 2 cm nebo 2,5 cm.
 
Typy vodítek
Klasické
Celková délka i s karabinou je cca 1,3 metru. Pro běžné smrtelníky vyhovující délka, která se dá pohodlně zapnout kolem těla díky přidanému polokroužku v rukojeti.
Prodloužené
Vodítko je prodloužené díky spojce u rukojeti. Celková délka i s karabinou může být cca max. 1,8 metru. Vhodné pro ty, kteří mají rádi delší vodítko, ale vyhovuje jim klasické. Kroužek v rukojeti je také součástí.
Přepínací
Přepínací vodítko má 2 karabiny a 3 polokroužky, díky kterým se dá vodítko přepnout do 3 různých vzdáleností. Celková délka vodítka je 2 metry.
 
Kování
Základní kování je klasické stříbrné. Můžete si však objednat za příplatek kování růžové zlato. Toto kování lze objednat pouze v šíři obojku 2,5 cm a 3 cm. U vodítka je toto kování možné v obou nabízených šířkách 2 cm i 2,5 cm.
 
Pokud byste měli nějaké speciální přání, tak ho prosím napiště do poznámky v posledním kroku objednávky (pole "zadejte poznámku pro prodejce").